ELEVEN Australia on juuksebränd, mida iseloomustab kõrge kvaliteet, juuksesõbarlikkus, nooruslikkus, elujõud ja vabadus. Saage osa aktiivsetest koostisosadest nagu avokaadoõli, siidi-aminohapped ja orgaaniline argaaniaõli ning nende imelisest mõjust teie juustele!

 ELEVEN Australia pärineb Austraaliast ja selle loovjuht Joey Scandizzo on juuksestilist ja 11 salongi eestvedaja. Töötades salongides, fotosessioonidel ja moeetendustel, tundis ta vajadust toodete järele, mida nii tema kollektiiv kui ka kliendid lihtsalt mõistaksid. Ühendades luksuslikud ja efektiivsed koostisosad omavahel üheselt mõistetavate ja lihtsasti kasutatavate toodetega, sündis ELEVEN Austraalia.

 Kõikide toodete omadused ja eelised on iga toote juures kergesti leitavad. Lisaks leiab toodete juurest häid stiilinõuandeid ja -nippe, mis aitavad teil igast tootest maksimumi saada. Ära tasub mainimist, et tooted on parabeenide ja vägivalla vabad (cruelty free), taaskasutatavast pakendist ning valikust leiab ka vegan sõbralikke ja gluteeni vabasid hooldus-ja viimistlusvahendeid.


“Juuksehooldus ei pea olema keeruline, vaid see peab töötama” 

ELEVEN Australia loovjuht JOEY SCANDIZZO