JOICO on juhtiv juuksehooldusbränd professionaalses juuksehoolduses enam kui 65-s riigis üle maailma. Kuuludes ülemaailmselt tunnustatud Shisheido Gruppi, on JOICO võtnud oma eesmärgiks pakkuda juuksehoolduses vaid tippkvaliteeti.

 Juba 30 aastat on JOICO tegutsenud selle nimel, et pakkuda Sinu juustele parimat. JOICO ei paku pelgalt suurepäraseid tooteid, vaid ka suurepäraseid lahendusi tõhusaks juuksehoolduseks. JOICO tootevalik koosneb seitsmest innovaatilisest tootesarjast, hõlmates üle 50 toote erinevatele juuksetüüpidele.

 Lisaks šampoonidele ja palsamitele pakub JOICO intensiivseid hooldus- ja viimistlustooteid, maske, õlisid, lakke ja kõikvõimalikke teisi juuksehooldustooteid. Kõik JOICO juuksehooldussarja tooted sisaldavad Quadramine Complex™-i ja Bio-Advanced Peptide Complex™-i. Kõik, mida Sa vajad juuksehoolduseks.


Quadramine™ ja Bio-Advanced Peptide Complex™

 Juuksed koosnevad kuni 85% keratiinproteiinist, mis tagab terved ja tugevad juuksed. JOICO toodetes on imiteeritud juuksestruktuuri ning välja töötatud on spetsiaalselt 19-st aminohappest koosnev keratiinproteiinkompleks - Quadramine Complex™. Kompleksis
sisalduv proteiin on saadud lambavillast, mis on sarnaseim inimjuukses sisalduvale proteiinile ning laboratoorsel teel on lisatud tsüsteiin, mis muudab kompleksi võimalikult sarnaseks loomulikule juuksele. Tsüsteiin on oluline aminohape, mida leidub nii inimjuukses kui nahas.

 Selleks, et luua inimjuuksele võimalikult sarnaseid aminohapetesidemeid, töötas JOICO välja Bio-Advance Peptide Complex™-i. Sidemete moodustumine on vajalik, kuna see võimaldab aminohapetel tungida sügavale juuksestruktuuri sisemusse ning taastada juukseid maksimaalselt ning võimalikult pikaajaliselt, taastades juukseid ka seestpoolt ja mitte ainult juuksepinda.

 JOICO poolt välja töötatud kompleksid toimivad üheskoos. Quadrimine Complex™ keskendub kahjustuste taastamisele keratiinproteiini sisaldava kompleksi abil, mille efektiivsust tõstab spetsiaalselt välja töötatud Bio-Advanced Peptide Complex™, kompleks mis aitab vajalikel toitainetel tungida sügavale juuksestruktuuri sisemusse ning aitab neid säilitada seal võimalikult kaua maksimaalsete tulemuste nimel.